Acil Gider Açma Firması olarak Bursa’da ev ve iş yerlerinize sıhhi tesisat çekilmesi, boruların yenilenmesi veya komple sıhhi tesisat tadilatı ile 40 yıldan beri 7/24 sizlerin hizmetinizdeyiz.

Su tesisatı konusundaki bütün sorunlarınızı çözüyoruz. Bozuk musluklarınızı, bozuk bataryalarınızı, bozuk çeşmelerinizi tamir ediyor, su kaçak ve arızalarınızı tespit ediyor, bütün su tesisatı tamirat işlerinizi yapıyoruz.

Talebiniz halinde de evinizin su tesisatını komple (mutfak tesisatı, lavabo tesisatı, klozet tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatı, atık su tesisatı) yeniliyoruz. .

Tüm bu işlerimizin yanı sıra Bursa’ da su tesisatlarınızın yenilenmesi ve periyodik bakımı konusunda da hizmet vermekteyiz. Tecrübelerimizden yola çıkarak tesisat konusunun hafife alınacak veya ertelenecek bir konu olmadığını söyleyebiliriz.

Tesisat ve ısıtmada tüm tesisat işleriniz şirket bünyemizde mevcuttur. Çalışma saatlerimiz müşterilerimizin isteklerine göre esneyebilmektedir.

Tesisat güven ve tecrübeyle birleştiği zaman doğru ve faydalı çözümler sunar. Profesyonel usta teknik ekibimiz tecrübeli ve kendini sürekli geliştiren personelden oluşmaktadır..

Cihazlarımızla ise son teknolojiyi takip etmekteyiz. Uygun fiyat politikasını ve prensipli çalışma şeklini birleştirerek sizlere kusursuz servis sunuyoruz.

Bize ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçerek size en kısa sürede çözüm olalım Su tesisatı konusundaki bütün problemlerinizi çözüyoruz.

Bursa’ da ve Bursa’ nın tüm mahallelerinde su tesisatı ve sıhhi tesisat servisi taleplerinizde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz..